Kuchnie i meble na wymiar Wrocław
Kuchnie i meble na wymiar Wrocław

Type: Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar

Łazienka stanowi intymną przestrzeń każdego z nas. Dobrze zaprojektowana pozwala nam na łatwe utrzymanie czystości. Nasi projektanci podczas projektowania mebli łazienkowych starają się wsłuchać w potrzeby klienta. Przygotowujemy rozwiązanie pozwalające na wyeksponowanie piękna łazienki przy jednoczesnym zachowaniu jej użyteczności. Proponując rozwiązania zwracamy szczególną uwagę na ukrywanie w zabudowie urządzeń codziennego użytku takich jak kosze na bieliznę, piece, rury czy wszelkiego rodzaju instalacje które niezbędne są w naszych domach, lecz nie koniecznie muszą być widoczne. Staramy się maksymalnie wykorzystać przestrzeń np. poprzez zabudowę nad pralką.
Meble łazienkowe na wymiar zabudowa koszy na bielize
Tworzymy szafki wiszące które doskonale sprawdzają się w łazienkach, łączą łady wygląd i wygodę użytkowania, oraz niwelując ryzyko zniszczenia szafki przy rozlaniu zalaniu łazienki.
Podczas produkcji mebli łazienkowych starannie dobieramy materiały które nadają się do umiejscowienia w łazience. Duża wilgoć może powodować puchnięcie zwykłych płyt meblowych. Miejsca łączeń muszą być dodatkowo uszczelnianie, by mebel służył nam przez wiele lat.
Meble lazienkowe na wymiar - uszczelnienie na podlodze

Nie bez znaczenia jest też projektowanie rozwiązań z myślą o możliwości późniejszego demontażu. Wiadomo że zawory w kranach ulegają korozji i z czasem konieczna jest ich wymiana. Jako producent mebli łazienkowych na wymiar tak tworzymy rozwiązania by ich trwałość była jak największa.