Kuchnie i meble na wymiar Wrocław
Kuchnie i meble na wymiar Wrocław

Type: Kuchnie na wymiar Wrocław

Jako producent mebli, tworzymy wygodne i ergonomiczne kuchnie na wymiar Wrocław
Staramy się by każda nasza realizacja spełniała oczekiwania funkcjonalne jakie stawiane są kuchniom stworzonym na wymiar.

Zamawianie kuchni

Wystarczy że wyślesz do nas na e-maila na adres biuro [małpa] meble-bruno.pl z choćby odręcznym rysunkiem pokazującym rzut z góry pomieszczenia. Klient który posiada projekt może również go dołączyć. W takiej sytuacji możliwe jest stworzymy dla klienta wycenę jeszcze przed pomiarem. Możesz też umówić się telefonicznie Tel 511 112 112 na pomiar w mieszkaniu.
Po wykonaniu pomiaru, nasi projektanci dokonują wywiadu mającego na celu ustalenie indywidualnych potrzeb domowników, między innym zadając takie pytania jak :

  • Ilu członków rodziny korzysta lub będzie korzystać z kuchni
  • Jakiego wzrostu są domownicy?
  • Czy osoba która najwięcej gotuje jest lewo lub prawo ręczna?
  • Jeśli kuchnia będzie często używana do przygotowywania posiłków przez klienta, to czy chce by rozkład szafek i szuflad miał być zoptymalizowany pod kątem przygotowywania świeżych posiłków?
  • Czy może bardziej istotne dla Ciebie jest magazynowania zakupionych gotowych produktów?
  • Jakie kolory preferuje klient, oraz jakie kolory są w otaczającym wnętrzu

Doradztwo

Doradzamy i proponujemy rozwiązania kolorystyczne które korespondować będą z istniejącym mieszkaniem. Dobieramy materiały w zależności od możliwości finansowych naszego klienta i planowanego obciążenia kuchni.
Przygotowujemy wstępną wycenę, jeśli cena jest zaakceptowana przez klienta – przystępujemy do przygotowania szczegółowej wizualizacji kuchni. W przypadku gdy klient zamawia u nas finalną kuchnię projekt i wizualizacja jest bezpłatna.
Podpisujemy umowę określamy termin realizacji zlecenia. Jeśli na wcześniejszym etapie nie doszło do pomiarów pomieszczenia to jest ostatni moment na jego wykonanie.

Montaż

Gdy już skompletujemy zlecenie nasi pracownicy przyjeżdżają na montaż we wcześniej umówionym terminie.
Po prawidłowo zakończonym montażu klient podpisuje protokół odbioru i rozliczamy ostatnią część należności.
Wszystkie wykonywane przez nas kuchnie posiadają 24 miesięczną gwarancję. W większości przypadków osprzęt AGD zakupywany w naszej firmie posiada gwarancję 60 miesięczną.